Detaylar»
Mobil uygulama için seçim yapınız.
  Android Ios  
İstihdam Seferberliği 2019
Etkinlik Takvimi
Nisan Mayıs 2019
pzt. sa. çr. prş. cm. cmt. pz.
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Ziyaretçilerimiz
IP Numaranız : 54.87.61.215
Şuan 15 kişi online
Bugün 515 kişi ziyaret etti.
Toplam Gösterim: 99017
Ankete Katıl
Borsamız organizasyonlarını hangi kanallardan takip ediyorsunuz?
Anket sonuçları için tıklayın    

Haberler

SGK İl Müdürü Selim Erol, Borsa’yı ziyaret etti
Antalya Ticaret Borsası yeni yönetimini kutlamaya yönelik ziyaretler sürüyor. Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Selim Erol Antalya Ticaret Borsası’nı ziyaret etti   Antalya’da yaklaşık bir yıl önce göreve başladığını ifade eden SGK İl Müdürü Erol, geçen süreç içinde birleşen üç sosyal güvenlik kurumunun en iyi şekilde işlemesi için kurum olarak özverili bir çalışmanın içinde olduklarını söyledi. Selim Erol yaptıkları çalışmalar kadar, kurumun dışarıdan nasıl gözüktüğünün de kendileri için önemli olduğunu belirterek, gerek hizmet kalitesini ve gerekse kurumun imajını her geçen gün yükseltme gayreti içinde olduklarını belirtti. Erol, Antalya Ticaret Borsası’nın faaliyetlerini önceki dönemde olduğu gibi yeni yönetim döneminde de takip ettiklerini sözlerine ekledi.   Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ise, SGK’nın büyük bir dönüşüme imza attığına işaret ederek başladığı konuşmasında, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun çizdiği olumlu profilin göz ardı edilemeyeceğini kaydetti. Çağdaş yönetişimin bir gereği olan şeffaflık ilkesinin ışığında  Borsa’nın ‘yol haritasını’ Antalyalılarla paylaşacaklarının altını çizen Çandır, ”Bir çok güzel projeyi yaşama geçirmeyi hedefliyoruz. Açıklama için zamanlamayı da önemli bulduğumuzu söylemeliyim. Seçim döneminin bu yoğun gündeminin bitmesinin ardından heybemizdeki projeleri; hangi kaynaklarla, ne zaman, ve nasıl yaşama geçireceğimizi insanlarımızla paylaşacağız” dedi.    Ziyaret sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın yanı sıra Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Doğan, Halil Bülbül ve Genel Sekreter Ahmet Erol Köksalan da hazır bulundu.

Detaylar...

Vakıf Zeytinliği’nin takipçisi olacağız
Kamuoyunu yakından ilgilendiren Vakıf Zeytinliği’nin ihalesi sözleşmedeki 3. madde nedeniyle iptal oldu.Antalya Ticaret Borsası’nın Vakıf Zeytinliği’nin yakın takipçisi olacağını belirten ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır şu açıklamayı yaptı, “Vakıf Zeytinliği’nin doğal sit alanı özelliği korunarak, geliştirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması amacıyla bu alanın ihalesinin ilan edildiği ilk günden itibaren ihaleye ilgi duyan ve konunun takipçisi olan Antalya Ticaret Borsası, ihaleyi alması durumunda alanda yapacağı çalışmaları ortaya koyan projeyi hazırlamış ve bu projeyi basınımız aracılığıyla halkımızla paylaşmıştı. İhalenin son anda iptal edilmesinin ardından Antalya Ticaret Borsası’nın Vakıf Zeytinliği’ne olan ilgisi ve talebi halen sürmektedir. ATB olarak; oluşturulacak bir konsorsiyum çerçevesinde Vakıf Zeytinliği’nin kente kazandırılması çalışmalarında gösterdiğimiz öncü rolü bundan sonra da sürdüreceğimizin ilgililer ve kamuoyu tarafından bilinmesini önemsiyoruz. Gelecekte yapılacak ihalenin her koşulda takipçisi ve taliplisi olmaya; kurum olarak kentimiz adına ve şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir kişisel çıkar gütmeden devam edeceğiz. Bu konuda hiç kimsenin şüphe duymaması gerektiğinin altını bu vesileyle bir kez daha çiziyor; bizlere sonsuz destek veren meclisimiz, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, basınımız ve Antalya halkına teşekkür ediyoruz”.

Detaylar...

Defterdar Mat destek sözü verdi
Defterdar Hidayet Mat ve yardımcıları Cengiz Zayim ile Mevlüt Özdemir Antalya Ticaret Borsası yönetimini ziyaret etti Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Defterdar Hidayet Mat’tan ‘Tarıma Dayalı İhtisaslaşmış Organize Sanayi Bölgesi’ konusunda destek istedi. Çandır, “kentin turizm sektörü ile birlikte öne çıkan, katma değeri sanayi ürünlerine göre oldukça yüksek ve lokomotif sektör durumundaki tarımın, çağımızın gereksinimlerini yakalaması ve küresel rekabetçi ortamdan kazançlı çıkabilmesi için Tarıma Dayalı İhtisaslaşmış Organize Sanayi Bölgelerinin oluşturulması gerekiyor. Bunun için de Antalya Defterdarlığı’ndan yer tahsisi noktasında destek bekliyoruz” dedi. ‘Üreticilere yakın olmak istiyoruz’ Borsa tarafından yapılan girişimlerin kısa sürede sonuca ulaşmasını temenni ettiklerine işaret eden ATB Başkanı, “Antalya Ticaret Borsası hizmet binasının kent içinden, üretici ve tüccarlarımıza yakın alanlara çıkarılması konusunda da çalışma yürütüyoruz. Bu konuda da Antalya Defterdarlığı’ndan yardım talebinde bulunuyoruz” dedi. Antalya Defterdarı Hidayet Mat ise, “Bu kentte kim taş üstüne taş  koyuyorsa, ona destek olmak benim birinci vazifemdir” dedi. ‘Üzerimize düşeni yaparız’ Mat konuşmasının devamında, 2B ile ilgili çıkan yasanın sonuca ulaşmasının ardından Tarıma Dayalı İhtisaslaşmış Organize Sanayi Bölgeleri için Defterdarlık olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti. Antalya Defterdarı Hidayet Mat, daha küçük ölçekte alana ihtiyaç duyulan hizmet binası ve seans salonlarının yapımı için lazım olan arazi hakkında, gerek kiralama ve gerekse satın alma yoluyla üstlerine düşeni yapmaktan geri durmayacaklarını ifade etti. Ziyaret sırasında ATB Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Recep Özkul, Muhasip Üye Cüneyt Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Ruhi Alpagot, Ata Sönmez ve Borsa Genel Sekreteri Ali Erol Köksalan hazır bulundu.

Detaylar...

Muratpaşa ilçe Emniyet Müdürü Borsa’daydı
‘24 saat hizmetteyiz’ Yeni seçilen Antalya Ticaret Borsası yönetimini ve Meclis üyelerini kutlayan İlçe Emniyet Müdürü Tekne, Emniyet Müdürlüğünün gerek Muratpaşa sınırları ve gerekse tüm kent içinde vatandaşların huzur ve güvenliği sağlamak için 24 saat görev yaptığını söyledi. Emniyet Müdürü, hizmet verirken vatandaşların ve sivil toplum kuruluşlarının desteğini çok önemsediklerinin de altını çizdi. Güvenlik güçlerine güveniyoruz Borsaların işlevi konusunda  ziyaretçileri bilgilendiren Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, “Muratpaşa gibi birçok kentten daha fazla nüfusu olan, yüksek yoğunluğa sahip bir bölgede sağlanan huzur ortamı için güvenlik güçlerimize yürekten teşekkür ediyorum “dedi.   Geçmişten günümüze Antalya Ticaret Borsası yönetimlerinin güvenlik güçlerine destek olmak için maddi-manevi elinden gelen gayreti gösterdiğini dile getiren Çandır, “Bundan sonra da emniyet güçlerimize imkanlarımız ölçüsünde destek vermeyi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. Ziyaret sırasında Yönetim Kurulu üyesi Cüneyt Doğan ve Borsa Genel Sekreteri Ahmet Köksalan da hazır bulundu.

Detaylar...

ALTSO yönetimi ATB’yi ziyaret etti
Kendilerinin de Antalya Ticaret Borsası yöneticileri gibi göreve yeni geldiklerini dile getiren ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan, ”Bu bir bayrak yarışıdır. Aldığımız bayrağı geçmişin deneyimlerinden de yararlanarak, daha yukarı taşımak azim ve kararlılığındayız. Buraya gerçekleştirdiğimiz ziyaretin amacı hem yeni ATB yönetimine başarılar dilemek, hem de ATB gibi köklü ve kardeş bir kuruluşla varolan ilişkilerimizi daha da geliştirmektir” dedi.   Antalya Ticaret Borsası adına ALTSO heyetine hoş geldiniz diyen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ise Aydoğan’ın ifade ettiği gibi yaşananın bir bayrak yarışı olduğuna dikkat çekti. Çandır, yeni ATB yönetiminin geçmişten gelen birikimi ile bu göreve talip olduğunu söyledi. Borsa Başkanı Ali Çandır, geçmiş projelerin takipçisi olmanın yanında kent ve bölge için hayati önem taşıyan bir çok projeyi kısa süre içinde kamuoyu ile paylaşacaklarını anlattı.   ALTSO’dan destek istedi Alanya ile ATB’nin ilişkilerini geliştirmek için özel çalışma yapacaklarını ifade eden Çandır, “Alanya gerek tarım, gerekse hayvancılık sektöründeki üye potansiyelini bu güne kadar gerektiği kadar yansıtamamıştır. Alanyalı sektör temsilcilerinin ATB çatısı altında daha fazla temsil edilmesi için gereken çalışmanın yapılmasında ALTSO’nun vereceği destek çok önemlidir” dedi.

Detaylar...

Borsanomi Sektörel Forum toplantıları başladı
Süne mücadelesi sabırla ve planlı programlı şekilde yürütülmeli Antalya Ticaret Borsası’nın iki ayda bir yayınlanan yayın organı Borsanomi Dergisi, bundan böyle her sayısında sektörel bir konuyu ele alıp yetkililer ve uzmanlarla birlikte tartışacak. Borsanomi Sektörel Forum toplantılarının birincisinde hububat ve süne zararlısı hakkında bir tartışma yapıldı. BATEM Tarla Bitkileri Bölüm Başkanı Mustafa Soysal; ATB Başkan Yardımcısı İbrahim Köseoğlu; Hediye Un Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Altunbaş; Adana Zirai Mücadele Araştırma Enstitüsü Hububat Zararlıları Sorumlusu Uzman Mahmut İslamoğlu ve Antalya Tarım İl Müdürlüğü’nden Cevdet Afyoncu’nun katıldığı toplantıda hububat üretiminde süne zararı sorunu ele alındı.   Gündelik çözümler yerine kalıcı çözüm hedeflenmelidir Üreticileri ve sanayicileri temsil eden katılımcılar, süne mücadelesinin acilen başlatılması ve en hızlı şekilde çözüme gidilmesini talep ederken; zirai mücadele uzmanları, süne mücadelesinin gündelik avantajları gözeterek yürütülmesinin doğru olmadığına vurgu yaptılar. Süne zararının oluşmasında çok sayıda faktör olduğunu anlatan uzmanlar; kalıcı çözümün zamana yayılan, uzun vadeli bir mücadeleyle gerçekleşebileceğini söyledi.   Toplantıyı izleyen ATB Başkanı Ali Çandır da, süne mücadelesinin nasıl yapılması gerektiğini tartışmak ve doğru adımların atılmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenledikleri toplantıdan son derece memnun olduklarını kaydetti; “Tartışmalar, kafamızdaki bazı soruları aydınlatıcı yönde gerçekleşti. Dolayısıyla çok memnunuz. Süne mücadelesinin sabırla ve planlı, programlı şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu süreçte Ticaret Borsası’nın üzerine düşen bir görev varsa, imkanlarımız dahilinde yerine getirmeye hazırız”.

Detaylar...

BORSA YÖNETİMİ VALİLİK VE BAŞSAVCI ZİYARETİ YAPTI
İlk olarak Başsavcı Osman Vuraloğlu ile bir araya gelen Antalya Ticaret Borsası heyeti adına söz alan yönetim kurulu başkanı Ali Çandır; savcılarımız ve hakimlerimizin yürüttüğü görevin önem ve kutsallığına işaret ederek,  yeni hizmete açılan Adliye binasının Antalya’nın ihtiyacına en çağdaş şekilde hizmet verecek modernlikte inşa edilmesinin kendilerini mutlu ettiğini kaydetti. Antalya Cumhuriyet   Başsavcısı Osman Vuraloğlu ise; Antalya gibi tarımın başkenti olma özelliğine sahip olan bir kentte bulunmaktan mutlu olduğunu,tarımın artan dünya nüfusuna paralel olarak öneminin de arttığını dile getirerek, böylesi stratejik bir sektörün göz ardı edilemeyeceğine dikkat çekti.   Vuraloğlu’nun ardından Antalya Valisi Alaaddin Yüksel’i makamında ziyaret eden Antalya Ticaret Borsası yeni yönetimi burada  Antalya Valisi Yüksel’le karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Ev sahibi olarak söze başlayan Vali Yüksel;ATB’nin  sadece tarım değil,Antalya’nın her nokrasından kendini hissettirmesi gerektiğini vurgulayarak,seçimlerin bayrak yarışı olduğunu yapılan seçimin ardından, alınan bayrağın daha yukarılara dikilmesi için yeni  yönetimi zorlu bir sürecin beklediğini söyledi.   EXPO 2014 fuarının Antalya’ya taşınması konusunu çok önemsediğine de işaret eden Antalya Valisi Alaaddin Yüksel bu konuda Antalya Ticaret Borsasının ortaya koyduğu çalışma ve gayreti takdirle karşıladığını belirtti.   Vali Yüksel,Organize İhtisas tarım alanlarının oluşturulması,kalkınma ajansının kentimizde de yaşama geçirilmesini çok önemsediğinin altını çizdi.   Antalya Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ise; yeni yönetim olarak ortak hareket etme kültürü içerisinde projelerini sürdüreceklerine dikkat çekerek,“Antalya Valiliğinin desteği ile kent ve ülke tarımı için hayati öneme sahip bir çok projeyi de yaşama geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Detaylar...

ESKİ MECLİS ÜYELERİNE PLAKET
Unutulmadılar Yeni seçilen Antalya Ticaret Borsası Meclisi, 2009 yılının ilk toplantısını borsa toplantı salonunda gerçekleştirdi. 2009 yılında meclis olarak öncelikli yapılacak çalışmalarla ilgili konuların görüşüldüğü toplantıda, geçmiş dönem ATB meclisinde yer almasına rağmen, bu dönem meclise girmeyen isimlere teşekkür plaketi verildi. Hedef, daha iyiye ulaşmak Plaket töreninden önce bir konuşma yapan Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır; “Geçen dönem birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Onlarla birçok önemli proje ve beraberinde güzelliği paylaştık. Zaman zaman daha iyi hizmet için karşı karşıya gelerek fikirlerimizi tartıştırdık. Egoların tatmini için değil, daha iyiyi ortaya koyabilmek için çalıştık” diye konuştu.   Plaketler verildi Daha sonra eski meclis üyelerine plaket verme törenine geçildi. Törende; ATB Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Köseoğlu, Hüseyin Şafak’a. Başkan Vekili Recep Özkul, Cengiz Tülüben’e. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Nuretin Utku’ya ve Meclis Başkanı  Hüseyin Cahit Kayan ise Burak Gönen’e plaketlerini verdi.

Detaylar...

KAYAN MECLİS BAŞKANI SEÇİLDİ
Kayan meclis başkanı seçildi    Geçtiğimiz hafta Meclis üyelerini, Çarşamba günü de yönetim kurulunu belirleyen Antalya Ticaret Borsası ilk kez bir araya geldi. Mazbataların alınması ile resmi olarak başlayan süreçte ilk olarak meslek komitesi başkanları seçildi. Daha sonra Meclis divanı için seçime geçildi. Tek listenin katıldığı seçim sonucunda Hüseyin Cahit Kayan Meclisi Başkanı oldu ‘Duracak lüksümüz yok’     Seçimin ardından ilk toplantısını yapan Antalya Ticaret Borsası, meclis divan seçimini gerçekleştirdi. Meclis Başkanı, yardımcıları ve kâtip üyenin seçiminden önce konuşma yapan Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır; “Yüklenen bu önemli görevin bilincinde olarak tarım sektörünün sorunlarına, özellikle içinden geçtiğimiz olası hasarları, sonuçları ve süresi kestirilemeyen ekonomik kriz döneminde çözüm üretme sürecinin bir parçası olacağımızın bilinmesini isterim. Bizlerin amir değil, hadim bir yönetim anlayışı ile Borsamız, kentimiz ve ülkemize hizmet etmek zorunluluğu içerisinde olduğumuzun, tarım sektörünün geleceği için ‘gerçek hedefleri’ görerek bu bağlamda adımlar atmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Duracak, dinlenecek lükse sahip değiliz. Bize emanet edilen 88 yıllık borsa çınarını daha da yukarılara taşımak azim ve kararlılığında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Bu vesile başta geçmiş dönem olmak üzere Antalya Ticaret Borsasına katkı koyan Başkan, yönetim kurulu ve meclislere yürekten teşekkürlerimi sunarım” dedi. ‘Görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz’    Çandır’ın konuşmasının ardından Meclis divanı için seçime geçildi. Tek listenin katıldığı seçim sonucunda; Hüseyin Cahit Kayan Meclisi Başkanı olurken, Meclis Başkan Yardımcılıklarına Tefil Başkaya ile Ali Çetin seçildi. Kâtip üye ise Mustafa Erüst oldu.    Seçimden sonra Meclisi selamlama konuşması yapan çiçeği burnunda Meclis Başkanı H.Cahit Kayan, yeni borsa meclisi olarak verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacaklarını belirtti.

Detaylar...

HER ŞEY EXPO 2014 İÇİN
HER ŞEY EXPO 2014 İÇİN EXPO 2014 için hakarete geçen Antalya ‘nın mülki ve yerel yönetimleri ile Sivil toplum kuruluş temsilcileri Ankara’ya çıkarma yaptı. Böylesine önemli bir organizasyonun kentimize ve ülkemize kazandırılmasından merkezi yönetimin sağlayacağı desteğin hayati önem taşıdığı gerçeğinden hareketle Antalya Milletvekili Sadık Badak’ın katkılarıyla organize edilen program çerçevesinde Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan ziyaret edildi. Borsamızı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ın temsil ettiği heyette ;Vali adına yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu,Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen,AKTOB Başkanı Sururi Çobatur,ANSİAD Başkanı Mehmet Hacıarifoğlu,AESOB Başkanı Orhan Tolunay, ANFAŞ Başkanı Mustafa Çalık,İhracatçı Birlikleri Başkanlar Kurulu Başkanı Osman Bağdatlıoğlu,Yaş Sebze ve meyve İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Satıcı ve ATAV başkanı Nizamettin Şen hazır bulundu.Heyete Ankara’da Antalya Milletvekili ve Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin ile vekiller Sadık Badak,Abdurrahman Arıcı ve Yusuf Ziya İrbeç dahil oldu. Fuarların kentlerin gelişimi ve markalaşması konusundaki önemine dikkat çekerek değerlendiren Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, üç ay süreli Küçük expo olarakta adlandırılan Expo 2014’ün Antalya’ya getireceği bir çok artı olduğuna işaret etti. Yapılan ziyaretlerin oldukça olumlu geçtiğini gerek Sayın Cumhurbaşkanı ve gerekse Sayın Başbakan’ın konuya duyarlı yaklaşım gösterdiklerini anlatan Çandır, gerekli alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra hazırlanacak dosya ile birlikte Ankara’ya bir ziyaret daha gerçekleştireceğiz dedi. ATB Başkanı böylesi önemli organizasyonların bir kente getirilebilmesi için kent dinamiklerinin ortak çalışmasının yanı sıra kentte yaşayan herkesin olaya sahip çıkmasının büyük önemi olduğunu vurguladı.

Detaylar...

Başkan Çandır, meslek komite başkanlarıyla bir araya geldi
  Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, 8 meslek komite başkanıyla bir araya geldi. Toplantıya, Hububat ve Mamulleri Meslek Kom. Bşk. Mehmet Özmen, Çeşitli Mallar Meslek Kom. Başkanı İmdat Keskin, Taze Meyve ve Sebzeciler Mes. Kom. Baş. Mehmet Güven, Bel. Bir. Mala Tah. Ed. Ür. Top. Tic. Kom. Baş. Cengiz Tülüben, Canlı Hayvan Et ve Mam. Mes. Kom. Baş. Osman Yardımcı, Çiçekçiler Meslek Kom. Baş. Hasan Yazıcı, Bel. Ür. Sat. Uz. Aracılar Mes. Kom. Baş. Fatih Ekinci, Aromatik Bitkisel Ür. Mes. Kom. Baş. Arif İzmir ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan katıldı. ‘Birbirimize destek olmalıyız’    Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yeni dönemde tüm meslek gruplarının desteği ile yollarına emin adımlarla ilerleyeceklerini söyledi. Meslek komiteleriyle sık sık bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmak istediklerini belirten Başkan Çandır, “Meslek komiteleri bir birine destek olmalı. Sorunları ancak birlik ve beraberlik içinde olursak aşabiliriz” dedi.

Detaylar...

Kocabaş’tan kutlama ziyareti
Muratpaşa İlçe Kaymakamı Fatih Kocabaş bir süre önce seçilen ATB yönetim kurulu ile tanışmak ve yeni dönemde başarılar dilemek amacıyla Borsa’yı ziyaret etti Ziyaretler sürüyor Muratpaşa Kaymakamlığına atandığı ilk gündem itibaren Antalya Ticaret Borsası ile yakın ilişki kurduklarını ifade eden Kaymakam Kocabaş, ikili ilişkilerin yeni dönemde daha da güçlenerek gelişeceğine olan inancını dile getirdi. Ziyaretten duyduğu mutluluğun altını çizerek sözlerine başlayan Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ise yeni seçilen yönetim kurulu ve meclis olarak zor bir göreve talip olduklarının bilincinde, gösterilen güvene layık olmaya çalışacaklarını söyledi. ‘Projeler tamamlanacak’ ATB Başkanı Çandır; birlikte hareket etme kültürü içinde pozitif değer üretmek için var güçleri ile çalışacaklarının altını çizdiği konuşmasında, el birliği içerisinde geçmiş dönemden kalan projelerin de takipçisi olmak kaydıyla yeni birçok projeye imza atma azminde olduklarına işaret etti. ‘İşbirliğine hazırız’ Ali Çandır, ATB hizmet binasının Muratpaşa Kaymakamlığı sınırları içerisinde olduğuna da işaret ettiği konuşmasında “Sayın Fatih Kocabaş ile bölgemiz için ortaya konulacak projelerde de seve seve işbirliğine hazırız” dedi. Öte yandan Muratpaşa Kaymakamı Kocabaş’ın ziyaretinde, bölge tarımının yaşadığı sıkıntılar ve çözüm yolları konusunda karşılıklı bilgi alış-verişinde de bulunuldu.

Detaylar...