Detaylar»
Mobil uygulama için seçim yapınız.
  Android Ios  
ENDEKSLER
TÜRİB
Etkinlik Takvimi
Eylül Ekim 2020
pzt. sa. çr. prş. cm. cmt. pz.
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Ziyaretçilerimiz
IP Numaranız : 54.236.35.159
Şuan 11 kişi online
Bugün 515 kişi ziyaret etti.
Toplam Gösterim: 131052
Ankete Katıl
Borsamız organizasyonlarını hangi kanallardan takip ediyorsunuz?
Anket sonuçları için tıklayın    

Haberler

İstanbul YÖREX te
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin desteğiyle Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde bu yıl beşincisi 22-26 Ekim de düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı nın (YÖREX) bölge tanıtım toplantıları devam ediyor. YÖREX İstanbul tanıtım toplantısı İstanbul Ticaret Borsası ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya İSTİB Yönetim Kurulu Başkanı Ç.Ali Kopuz da katıldı. Antalya Ticaret Borsası heyeti ve fuar organizasyon ekibi tarafından yapılan sunumda YÖREX Yöresel Ürünler Fuarının katılımcılar ve ülke ekonomisi açısından sağladığı faydalar anlatıldı. ATB heyeti, 81 ilin buluşacağı YÖREX te yöresel ürün şöleni yaşanacağını kaydetti. KANLICA YOĞURDUİstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ç. Ali Kopuz, yöresel ürünlerin korunmasının önemine dikkat çekerek, özellikle Avrupa ülkelerinin yöresel ürünlerin önemini kavradığını ve ekonomiye kazandırdığını belirtti. Bir çok kamu kurum ve kuruluşunun yanında, onlarca işletmenin katıldığı fuara ilginin her geçen gün arttığı belirten Kopuz, YÖREX in uluslararası alana taşınması gerektiğini vurguladı. Kaybolmaya yüz tutmuş yöresel ürünlerin hatırlanması ve ticari olarak değerlendirilmesi, ekonomiye kazandırılması için Yöresel Ürünler Fuarı nın iyi bir organizasyon olduğunu belirten Kopuz, İstanbul un da fuarda yerel değerleriyle bulunacağını söyledi. İstanbul un Vefa Bozası, Hacıbekir Lokumu, Kanlıca yoğurdu ile YÖREX TE olması bekleniyor.

Detaylar...

ATB Meclisi nin gündemi Rusya
Antalya Ticaret Borsası Ağustos ayı Meclis toplantısı Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yapıldı. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, meclise yönetimin bir aylık çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çandır, Antalya Ticaret Borsası nda en çok tescil işleminin süt, kiraz, buğdayda kaydedildiğini bildirdi. Antalya Ticaret Borsası nda işlem hacminin geçen yılın temmuz ayına göre yüzde 29 artış gösterdiğini kaydeden Ali Çandır, işlem hacminde yılbaşından itibaren de yüzde 28 lik artış görüldüğünü bildirdi. Çandır, "Tescil işlemlerinin artmasına rağmen hala Antalya da bize kayıtlı olmayan ve tescil işlemi yapamayan firmalar var, bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor" dedi. Antalya Ticaret Borsası nın üye sayısının her geçen gün arttığına işaret eden Ali Çandır, kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştıklarını kaydetti. RUSYA PAZARI İYİ DEĞERLENDİRİLMELİATB Meclisi nde Rusya nın Avrupa Birliği ülkelerine yönelik ambargo kararı gündeme geldi. Meclis üyeleri, Rusya nın AB ülkelerinden ithalatı durdurmasının Türkiye için iyi bir fırsat olduğu ancak bunun iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, bu dönemin Rusya pazarında sağlıklı bir yer edinmek için bir fırsat olduğunu belirterek, bazı uyarılarda bulundu. Ehil olmayan firmaların ihracatı olumsuz etkileyebileceği bunun da Türkiye nin imajını zedeleyeceğini belirten Ali Çandır, bir çok ilden Antalya ya Rusya ya gönderilmek üzere ürün talebi olduğuna dikkat çekti. Süt, beyaz et ve yumurta ihracatı için Rusya nın iyi bir pazar olacağını vurgulayan Ali Çandır, Türkiye den yoğunlukla yaş meyve ve sebze ithalatı yapan Rusya nın Türk beyaz et, süt ve yumurta ürünlerini tanıma fırsatı bulacağını belirtti. Avrupa nın diplomatik yollarla Rusya nın ambargoyla ilgili kararını kısa sürede gidereceğini kaydeden Çandır, söz konusu ortamın iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Çandır, "Bugüne kadar iki ülke arasında gümrüklerde yaşanan sorunların halledilmesi için de bu dönem iyi değerlendirilmelidir. Rusya pazarında, başta beyaz et ve süt ürünleri olmak üzere tüm gıda ürünlerinde sağlıklı bir yer edinme fırsatını iyi değerlendirmeliyiz" diye konuştu.

Detaylar...

BAŞKENT, ÇUBUK TURŞUSUYLA YÖREX TE
YÖREX TÜRKİYE TURUNDAAntalya Ticaret Borsası öncülüğünde TOBB un desteğiyle bu yıl 5 incisi 22-26 Ekim 2014 tarihlerinde Antalya EXPO Center da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları devam ediyor. Antalya Ticaret Borsası heyeti, Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz u ziyaret ederek 5 inci YÖREX hakkında bilgi verdi. ATB heyeti, Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu nun YÖREX e verdiği desteği hatırlatarak, Başkent Ankara nın bütün ilçeleri ve yöresel değerleriyle fuarda yer almasının önemine dikkat çekti.YÖREX TANITIM İÇİN İYİ BİR FIRSATAnkara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz, Antalya Ticaret Borsası nın Yöresel Ürünler Fuarı yla yerel değerlere sahip çıktığını belirterek, "İlki 2010 yılında düzenlenen YÖREX başarılı bir şekilde büyüyerek yoluna devam ediyor. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır ve yönetim kurulu üyelerine böyle bir organizasyona imza attıkları için teşekkür ediyorum. İlk kez Türkiye de değişik yörelerin ürünlerini alıp piyasaya çıkardılar" diye konuştu. Anadolu nun çok sayıda yöresel ürüne sahip olduğunu belirten Faik Yavuz, "Biz bunları ortaya çıkarıp dünyaya tanıtmak zorundayız. ABD, İtalya da bunun örnekleri var. Siz ürünlerinizi tanıtmazsanız insanlar gelip sizin ürününüzü bulup çıkarmaz. Ne yapmak lazım, bunları tanıtacak zeminleri hazırlamamız gerekiyor. Böyle bir zemini de Türkiye de ilk kez Antalya Ticaret Borsası yaptı" diye konuştu. AB VE ORTADOĞU PAZARINA GİRİLMELİ Türkiye nin bazı yöresel değerlerinin AB pazarında yerini aldığını, damak tadı yakın olan Orta Doğu ülkelerinin de yöresel ürünler için iyi bir pazar olabileceğini vurgulayan Faik Yavuz, "Yöresel değerlerimizle bu pazarlara girebiliriz. Böyle içerikli bir fuar mutlaka uluslararası olmalı" dedi. Ankara Ticaret Borsası nın ürünleriyle her yıl YÖREX te yerini aldığını belirten Faik Yavuz, "İlimizdeki oda ve borsalar, küçük üreticiler fuar standımızda yerini alıyor, ürünlerini tanıtıyor. Özellikle küçük üreticileri fuara katılım konusunda teşvik ediyoruz. Bu yıl iyi bir katılımla Ankara yı YÖREX te temsil edeceğiz" diye konuştu. Yavuz, coğrafi işaretli Kalecik Karası üzümü, coğrafi işaretli Çubuk turşusu, Beypazarı kurusu, Beypazarı gümüş işlemeleri, Şereflikoçhisar Tuzu, SPA ürünleri ve güzellik ürünleri ile YÖREX te yer olacaklarını bildirdi.

Detaylar...

YÖREX TÜRKİYE TURUNDA
BATI KARADENİZ’DEN YÖREX’E TAM DESTEK Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle bu yıl 5’incisi Antalya’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) hazırlıklarına başlandı. 22-26 Ekim 2014 tarihlerinde Antalya EXPO Center’da düzenlenecek Fuar’ın tanıtım çalışmalarını sürdüren Antalya Ticaret Borsası heyeti, ilk olarak Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde bölge oda ve borsa temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası, Ereğli TSO, Alaplı TSO, Devrek TSO temsilcileri katıldı. Antalya Ticaret Borsası Coğrafi İşaret Uzmanı Dr. Rana Demirer, ilki 2010 yılında başlayan YÖREX’in gelişim süreciyle ilgili katılımcılara bilgi verirken, fuarın yöresel ürünlerin korunması ve küçük üreticinin desteklenerek kırsal kalkınmaya destek olması açısından önemini vurguladı. Batı Karadeniz’in yöresel ürün zengini bir bölge olduğunu ve YÖREX’in bu ürünlerin tanıtımı için önemli bir arena olduğunu kaydeden Demirer, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın özellikle kırsaldaki üreticinin YÖREX’e katılımını sağlamasının önemli olduğunu belirtti. ALAPLI’NIN GÜMELİ BALI YÖREX’TE Fuara daha önceki yıllarda da katıldıklarını ve iyi sonuçlar aldıklarını belirten katılımcılar, Batı Karadeniz’i fuarda temsil etmek istediklerini belirtti. Devrek bastonu, beyaz baklava ve cevizli gömeç, eriştesi ile Alaplı fındığı ve Gümeli balı, ahşap yatı ile Ereğli Osmanlı çilek reçeli keş ve Elpek beziyle, Safranbolu maket evleriyle 5. YÖREX’te yerini alacak. 

Detaylar...

YÖREX İN HAZIRLIK ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 5 incisi 22-26 Ekim 2014 tarihlerinde yapılacak Yöresel Ürünler Fuarı nın (YÖREX) hazırlık çalışmaları başladı. Antalya Ticaret Borsası Toplantı Salonu nda düzenlenen 5. YÖREX Danışma Kurulu toplantısına Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Evrim, KOSGEB Bölge Müdürü Kazım Akgün, YÜCİTA Kurucu Başkanı Prof. Dr. Yavuz  Tekelioğlu, Antalya Valiliği, AESOB, ATSO, ANSİAD, ATAV, bölge oda ve borsalardan temsilciler, POYD, TSE Bölge Başkanlığı, İhracatçılar Birliği,  BAKA, Rehberler Odası, Tarım Kredi Kooperatiflerinin sıra belediyelerden, kamu kurum ve kuruluşlarından ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı. Toplantıda, YÖREX tanıtım filmi gösterildi.  ANADOLU ANTALYA DA BULUŞACAK Çok sayıda katılımcının hazır bulunduğu YÖREX Danışma Kurulu Toplantısı nda konuşan ATB Başkanı Ali Çandır, yöresel ürünlerin ekonomi için önemine dikkat çekerken ATB nin Yöresel Ürünler Projesi kapsamında bu yıl 5 incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı nın geleneksel hale geldiğini belirtti. Tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak Fuarı düzenlediklerini kaydeden Çandır, "Fuara bu yıl 81 ilin katılımı için yoğun bir  çaba sarf ediyoruz. Edirne den Kars a, Trabzon dan Hatay a kadar Anadolu nun bütün değerlerini Antalya da buluşturacağız" dedi. Yöresel ürün üreticilerini ekonomik olarak kalkındırmak, yerinde ve kalıcı istihdamı gerçekleştirmek, yerel ekonomiyi desteklemek için çalıştıklarını anlatan Çandır, "Küçük ve orta ölçekli tesislerin en önemli eksiği pazardır. YÖREX bu ürünler için iyi bir platform. Biz bu fuarla küçük üreticiyi cesaretlendirip, ortaya çıkaracağımız ürün gamıyla öncelikle yurt içinde tüketimi yaygınlaştırmayı sonra da yurtdışında yöresel ürün mağazaları açmayı hedefliyoruz" diye konuştu. Çandır, Yöresel Ürünler Projesi sayesinde göçün arttığı, kırsalın boşaldığı, insanların yabancı ürünlere angaje olduğu, yeni nesillerin yöresel tatların adını bile duymakta zorlandığı bir ortamda yöresel ürünleri gündeme getirmeyi hedeflediklerini de söyledi. Çandır, yerel değerleri korumaya yönelik projeye desteklerinden dolayı tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Çandır, Danışma Kurulu üyesi kurum ve kurululardan beklentilerini sıraladı.  COĞRAFİ İŞARETLE YÖRESEL ÜRÜNLER YOK OLMAKTAN KURTULUYOR YÜCİTA Kurucu Başkanı Yavuz Tekelioğlu, yöresel ürünlerin kırsal ekonominin canlanması için önemine dikkat çekerken, bu ürünlerin korunması ve desteklenmesi için Fuarın önemine dikkat çekti. Coğrafi işaretin (CI) yöresel ürünlerin korunmasında oynadığı rolü anlatan Tekelioğlu, "Yöresel ürünlerin korunması geliştirilmesi gerekiyor, bunun yolu da coğrafi işaretten geçiyor. Coğrafi işaret sayesinde yöresel ürünler yok olmaktan kurtuluyor. Taşköprü sarımsağı coğrafi işaret alarak uluslararası alana açılmaya başladı. Bu da ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bizlere gösteriyor" dedi. Avrupa da 1228 coğrafi işaret belgeli ürün bulunduğunu belirten Tekelioğlu, Türkiye de bu rakamın 178 olduğuna dikkat çekti.  KURUMLAR SAHİP ÇIKIYOR Toplantıya katılan Danışma Kurulu Üyesi kurum temsilcileri, YÖREX in sağlam adımlarla markalaşma yolunda ilerlediğini belirtti. Belediyelerden temsilciler, YÖREX in kente duyurulması ve Fuar alanının ulaşımı konusunda katkı koyacakları sözü verirken, Antalya ya mal olmuş bu fuara sahip çıktıklarını belirtti. Fuarın turizm için de önemine dikkat çeken temsilciler, fuara mutlaka turistlerin katılımının sağlanması gerektiğini vurguladı.

Detaylar...

RAMAZAN BAYRAMI KARDEŞLİĞE VESİLE OLSUN
Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Başkanı Ali Çandır ın Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesaj:"Bayramlar muhabbet ve sevginin paylaşıldığı, insani duyguların en üst seviyede hissedildiği özel günlerdir. Bu özel günleri özüne uygun, anlamına yakışır kutlamalıyız. Ancak içerisinde bulunduğumuz coğrafyada maalesef aynı değerlere inanan insanların birbirini düşmanca katlettiğine şahit olmaktayız. Küçücük bedenlerin teknolojinin son icatlarıyla yok olduğunu kahrolarak film gibi izlemekteyiz. Sevgi, dostluk, kardeşlik, güven, adalet, hoşgörü ve yardımlaşmaya daha fazla ihtiyacımız olduğu bir dönemden geçiyoruz. Ayrışmaların son bulduğu, bütünleşmenin sağlandığı bir ortam hepimizin ortak özlemi. Ramazan Bayramı nın bu dileklerin sağlanmasına vesile olacağı inancıyla Antalyalıların, Türk milletinin ve Müslüman aleminin bu kutsal gününü kutluyorum. İnsanlığın barış içerisinde yaşayacağı huzur dolu bir dünyayı paylaşmasını diliyorum."

Detaylar...

ÖZGÜR BASIN DEMOKRASİNİN TEMİNATIDIR
Antalya Ticaret Borsası ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türk basınında sansürün kaldırılışının yıldönümü 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda şunları kaydetti:"Özgür basın, demokrasinin olmazsa olmazı, ifade özgürlüğünün teminatıdır. Toplumun gözü kulağı olan basınımız kamuoyu adına sorgulama ve denetleme görevini yürütmektedir. Güçlü basın demokrasinin gelişmesi ve yerleşmesi, ifade özgürlüğünün sağlanması için olmazsa olmazdır. Kamuoyunun beklenti, istek ve taleplerinin yansıtılmasında da etkin rol oynayan basınımız, sorgulama ve denetleme konusundaki çalışmalarıyla vazgeçilmezdir. Basına yönelik sansür girişimi, sadece kitle iletişim araçlarına değil, toplumun gözüne, kulağına, haber alma özgürlüğüne, bilgilendirme hakkına uygulanacak bir sansür olarak tarihe geçmektedir. Basının haber alma ve verme hakkına toplumun sahip çıkması gerekmektedir. Basının kamu adına yaptığı görev unutulmamalı, demokrasiye inanan herkesin basının çalışması için gereken ortamın hazırlanmasına katkı sağlamalıdır. Basında sansürün kaldırılmasının yıldönümünü kutluyor, basın emekçilerine bu zor görevlerinde başarılar diliyorum."

Detaylar...

ÜYELERE EKONOMİK UYARI
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Temmuz ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan başkanlığında yapıldı. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, meclis üyelerini yönetimin bir aylık çalışması hakkında bilgilendirdi.890 AİLEYE RAMAZAN PAKETİ ATB nin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nin desteğiyle hazırlanan Ramazan yardımlarını 890 aileye ulaştırdığını bildiren Ali Çandır, "Yardımlarımızın ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına vesile olan yönetim, meclis ve komite üyelerimize, personelimize, basınımıza teşekkür ediyoruz" dedi. Çandır, içerisinde zeytinyağ da bulunan Ramazan paketinin, bölgedeki üretici ve esnaftan temin edilen kaliteli ürünlerle ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını kaydetti. Geleneksel hale gelen Ramazan yardımlarının Türk milletinin dayanışmasının en güzel örneklerinden biri olduğunu kaydeden Çandır, başta TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere tüm TOBB yönetimine teşekkür etti. HERKES TEDBİRİNİ ALSINMeclis teki konuşmasında ekonomik verileri de değerlendiren Ali Çandır, 2014 yılının ilk 6 ayında dahilde alınan KDV nin yüzde 3.7 oranında, ÖTV nin yüzde 1.8, ithalde alınan KDV nin ise yüzde 1.8 arttığına dikkat çekerken, "Oysa geçen yılın ilk 6 ayında dahilde alınan KDV yüzde 23 oranında, ÖTV yüzde 27, ithalde alınan KDV yüzde 32 oranında artmıştı. Bu rakamlara bakınca iç tüketimdeki daralmanın beklenin üzerinde olduğunu görüyoruz. Herkes tedbirini ona göre alsın" uyarısında bulundu. Meclisin ardından birleştirilmiş komite toplantısı yapıldı. Sektörel değerlendirmelerin yapıldığı komite toplantısında, üyeler ekonomik beklenti anketine katıldı.

Detaylar...

ANTALYA BORSA DAN ZEYTİNPARK TA ZEYTİN KOKULU İFTAR
Antalya Ticaret Borsası(ATB), geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerine devam ediyor. ATB’nin Zeytinpark’ta düzenlediği zeytin ağaçları altındaki iftar yemeğine yaklaşık 1000 kişi katıldı. Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, ATB Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar, AKP Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, Kepez Kaymakamı Savaş Tuncer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İrfan Can, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Aykut Tanrıverdi, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, EXPO Genel Sekreteri Selami Gülay, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, ATB yönetim kurulu üyeleri, meclis ve komite üyeleri, siyasi parti il başkanları, bölge oda ve borsa başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, basın kuruluşları temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Tasavvuf müziği eşlindeki iftar yemek duasıyla son buldu. ZEYTİNNAME’DENİftar mönüsündeki ‘Zeytinname’ başlıklı yazı iftara katılanların dikkatini çekti. Şair Nazım Hikmet Ran’ın ‘Yaşamaya Dair’ şiirinden alınan “Yani öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı, yetmişinde bile, mesela zeytin dikeceksin” dizeleriyle başlayan Zeytinname’de zeytinin Antalya’nın kadim zenginliği olduğu belirtildi. Zeytinname’de, “İlaçtır, yemektir, sağlıktır, şandır, barıştır ve bir kültürdür zeytin, ZEYTİNPARK’ta yeniden filizlenen” ifadelerine yer verildi.

Detaylar...

ATB KORKUTELİ DE ÜYELERİYLE İFTARDA BULUŞTU
Antalya Ticaret Borsası ilçelerdeki son iftar yemeğini çok sayıda üyesi bulunan Korkuteli de verdi. ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, iftar öncesinde beraberindeki ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül, Hüseyin Simav ve Süleyman Ersan ile birlikte Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Korkuteli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özlem Çağırıcı, Korkuteli Malmüdürü Halil Karayel ile Korkuteli Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz ı makamında ziyaret etti. Korkuteli deki tarım ve hayvancılık konusunda görüş alışverişinde bulunan Borsa heyeti, Borsa nın çalışmaları hakkında bilgi verdi. ATB nin Korkuteli kapalı pazar yerinde verdiği bin kişilik iftar yemeğine, Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Korkuteli Belediye Başkan Vekili Mehmet Kılınç, ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, Malmüdürü Halil Karayel, ilçe Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz, Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mutluay Oskay, Müftü Duran Turgut, ATB yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, komite üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. ATB nin iftarı Müftü Duran Turgut un duasıyla son buldu.

Detaylar...

ANTALYA BORSA İFTARI ELMALI DA ÜYELERİYLE YAPTI
Antalya Ticaret Borsası Elmalı Vahab-i Ümmi Türbesi nde düzenlediği iftarda üyeleriyle bir araya geldi. İftar öncesinde ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Bülbül ve Hüseyin Simav ve ATB Meslek Komitesi üyesi Ahmet Yılmaz, Elmalı Kaymakamı Mehmet Murat Çekmen, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muzaffer Tekin, Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Vergi Dairesi Müdürü Ali İnci ve Mal Müdürü Mete Özer ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ordu ya nezaket ziyaretinde bulundu. Kaymakam Çekmen, Borsa nın kent için yararlı hizmetlere imza attığını belirterek, ziyaretin anısına Borsa Başkanı Çandır a tarihi Elmalı evlerinin fotoğraflandığı seramik tabak hediye etti. ATB nin Elmalı da düzenlediği iftara, ATSO Başkan Yardımcısı Davut Çetin, SGK İl Müdürü Selim Erol, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş, BAGEV Başkan Yardımcısı İbrahim Solak, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Muzaffer Tekin, Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, Vergi Dairesi Müdürü Ali İnci ve Mal Müdürü Mete Özer ve Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ordu, Antalya eski Belediye Başkanı Hasan Subaşı, ATB meclis üyeleri, komite üyeleri, personelinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Yemek duasının ardından iftara katılanlar bir süre sohbet etti.

Detaylar...

ATB NİN İLK İFTARI SERİK TE
Antalya Ticaret Borsası, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerini bu yıl da sürdürüyor. Antalya Ticaret Borsası, Ramazan ayının ilk iftarını Serik İlçesi nde verdi. İftar yemeği öncesinde Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül ve ATB Meclis Üyesi Veli Karasu, Serik Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Serik Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mustafa Çömezoğlu, Serik Vergi Dairesi Müdürü Fahri Gün ü ziyaret ederek Borsa nıın çalışmaları hakkında bilgi verdi. YOĞUN KATILIMSerik Belediyesi önünde verilen 2 bin kişilik iftara, Serik Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, ATB meclis ve komite üyeleri, BAGEV Başkan Yardımcısı İbrahim Solak, Serik Belediye Başkan Vekili Yusuf Kaya, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Gökhan Karaca, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mustafa Çömezoğlu, Serik Vergi Dairesi Müdürü Fahri Gün ün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Dualarla başlayan iftar, tasavvuf müziği dinletisiyle devam etti.

Detaylar...

tente pergola tente branda pergola fiyatları cialis fiyat cialis fiyatları cialis satış cialis kampanya viagra fiyat viagra fiyatları viagra satış viagra kampanya reis i turan ulusal birlik reis semih tufan reyis semih tufan ülkücü gençlik ülkücü hareket ülkü ocakları muhsin yazıcıoğlu abdullah çatlı alaattin çakıcı kürt halkı kürt aşiretleri